16 квітня паломницька група відвідала місто Дніпропетровськ.

Першою зупинкою став Покровський храм, де нас тепло зустрів священик Максим Злобін. Після знайомства з храмом, ми побували у дворі сестри відомого громадського діяча Олеся Гончара, де нас гостинно частували і розповіли про діяльність відомого поета. Наступним дивом стає храмовий комплекс на честь Іверської ікони Божої Матері, де нас пригостили смачним обідом, всі отримали масу позитивних вражень від храмової території прикрашеної чудовим, весняним ланшафтом. У чудовому настрої відвідуємо Свято – Троїцький Кафедральний та Спасо – Преображенський собори, які причаровують кожного своєю віковічністю. На завершення влаштували пішу прогулянку по парку ім. Т.Г. Шевченка, а також побували на найбільшій набережній в Європі. З великим піднесенням залишали вечірнє місто у напрямку дому!
Ось так пройшов день нашої спільної поїздки по святих та історичних місцях Дніпропетровська. Окрема подяка священику Максиму Злобіну та всім хто нас зустрічав!
Всім учасникам нашої подорожі, щиро вдячний за терпіння та чудово проведений час!!!
Голова Паломницького відділу Кіровоградської єпархії ієрей Іван Верескун