Паломництво до Закарпатщини

В період з 24 по 28 червня, група кіровоградських паломників побувала у Закарпатській області, відвідуючи храми, монастирі, знайомлячись з місцевими жителями та отримуючи позитивні емоції від тутешньої природи. Познайомились ми з сестрами Свято Кирило – Мефодіївського монастиря, що знаходиться у с. Драчино неподалік Сваляви, тут же спробували джерельної, мінеральної води, яку по місцевому називають “ квас”. Далі Мукачево, в ньому жіночий Свято – Миколаївський монастир, опісля с. Домбоки, де у Свято – Успенському монастирі нас чекав обід та відпочинок. Помолившись на Вечірній службі, ми поїхали до Ужгорода, прогулятися нічним містом(чесно кажучи, очікували ми більшого…). Ночуємо в Домбоках, вдосвіта Літургія, після неї запросили на обід. Підкріпившись вирушаємо в пошуках водоспаду… Не знайшовши, їдемо у Берегове, тут відомі термальні джерела з різною температурою та складом води. Надвечір добираємося до с. Заболотне, тут на горі невеликий Свято – Георгіївський чоловічий монастир, нас пригощають смачною вечерю і поселяють у місцевих жителів. Зранку Літургія, спілкування з жителями монастиря. Далі їдемо в Нанково, там перебувають мощі преп. Олексія Карпаторуського. По дорозі в Малу Угольку, заїхали на річку Тису, помочили ноги. В Угольці знаходяться мощі преп. Іова Угольського, тут ми і заночували, зранку побували на черговому джерелі з мінеральною водою. Після сніданку, вирушаємо в напрямку Кіровограду відвідуючи ще два жіночі монастирі у Драгово. Далі через гори повертаємось вже до дому. Ось так пройшли чотири доби нашої спільної поїздки по Закарпаттю! Всім учасникам поїздки, щиро вдячний за терпіння та чудово проведений час!!!
Голова Паломницького відділу
Кіровоградської єпархії