Поїздка на Черкащину

Вівторок 26 липня – день пізнавальної, насиченої подорожі для юних активістів клубу ” Живи на повну”, учнів недільної школи при храмі Благовіщення Пресвятої Богородиці. Побували ми біля дуба Максима Залізняка, помолились у Мотронинському монастирі, провели весело і пізнавально час у Зерноленд (село Івківці, Чигиринщина). Також помилувались масштабною архітектурою Свято – Михайлівського Кафедрального собору міста Черкас, далі, перебравшись на Лівобережжя, відвідали мальовниче село Мельники, що на Чорнобаївщині. Там ми побували в Свято – Вознесенькому храмі та побачили де з’являється молоко! Керівництво ТОВ АГРОКО організувало для нашої веселої компанії екскурсію по фермерських корівниках. Позитивним фіналом нашого паломницького дня стала б/в на річці Дніпро: купання, ігри, смачна юшка, картопля з салом!