У молитовному, святковому шануванні Почаївської ікони Божої Матері взяли участь жителі нашого міста.

В п’ятницю 4 серпня, паломницька група у кількості 54 чоловік вирушила з Кропивницького до Почаївської Лаври. В місті Умані помилувалися вечірньою прохолодою світломузичного фонтану «Перлина Кохання», а зранку наступного дня, першою нашою зупинкою стала «Замкова гора» у історичному містечку Кременець, звідки відкривався дивовижний пейзаж ранкового міста. Наступна зупинка нашої подорожі — селище Онишківці на межі Рівенської та Тернопільської областей, де знаходиться відоме джерело святої праведної Анни.
Далі прибуваємо на територію Свято – Успенської Почаївської Лаври, де проходило святкове Богослужіння очолюване Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим митрополитом Онуфрієм. Вдалося взяти участь у хресний ході з чудотворною Почаївською іконою Божої Матері.
Поселившись у місцевих жителів, відпочили і далі власною присутністю поповнили Спасо — Преображенський собор, де проходило Всенічне бдіння.
Наступного дня в неділю, після ранкової Літургії наш маршрут був продовжений до Свято – Духівського чоловічого монастиря скиту, де знаходиться чудотворний хрест – «верига» преподобного Нікіти Столпника. Далі група побувала в незвичайній, особливій атмосфері монастирського кладовища, де ховають монахів Лаври, і саме де в 1971 році був похований преподобний Амфілохій. Паломники побували біля місця його поховання( з 2002 року після канонізації, нетлінні мощі святого знаходяться в Печерному храмі Лаври). Тут же, ми всі разом, молились за померлих рідних, безвинно вбитих, та воїнів, що віддали життя за нашу Батьківщину.
Далі ми побували у Свято – Богоявленському жіночому монастирі, де знаходиться чудотворна ікона «Скорбящая», а також втамували спрагу від спекотного дня прохолодним монастирським квасом.
Останнім у нашій поїздці був Свято – Троїцький жіночий монастир у місті Корець (Рівненська область), де знаходиться також чудотворна ікона «Споручница грешних».
Тут нас ще пригостили смачним обідом!
Далі нас вже очікувала домівка.
Ось, приблизно так пройшло дві доби нашої спільної поїздки по святих місцях Волині. Всім учасникам поїздки щиро вдячний за терпіння та чудово проведений час!!!
Голова Паломницького відділу
Кіровоградської єпархії
протоієрей Іван Верескун

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *